Vilniaus miesto 3 – 4 klasių mokinių gamtamokslinė praktinių darbų konferencija „Jaunųjų tyrinėtojų atradimai“
Gegužės 25 dieną Abraomo Kulviečio klasikinėje gimnazijoje vyko Vilniaus miesto 3 – 4 klasių mokinių gamtamokslinė praktinių – tiriamųjų darbų konferencija ,,Jaunųjų tyrinėtojų atradimai“. Mūsų progimnaziją atstovavo 4a klasės mokiniai: Šarūnas, Karilė, Kamilė ir Dominyka. Mokinių tiriamiesiems darbams vadovavo mokytoja ekspertė Vandutė. Vieni ketvirtokai pristatė
7b klasės kelionė į Kauną
Saulėtą gegužės dieną 7b klasė keliavo po Kauną. Europos kultūros sostinė 2022 mokiniams buvo svetinga: priminė tautos istoriją Karo muziejuje ir jo sodelyje, leido pasigrožėti M. K. Čiurlionio paveikslais bei nuostabiu virtualiu filmu „Angelų takais“ M. K. Čiurlionio dailės muziejuje, viliojo šiuolaikiška Vienybės aikšte, kurios
Vilniaus miesto 3 – 4 klasių mokinių dailės olimpiada
Gegužės 18 dieną šv. Kristoforo progimnazijoje vyko Vilniaus miesto 3 – 4 klasių mokinių dailės olimpiada, tema: „Išsaugokime Žemę sau ir ateinančioms kartoms“. Olimpiadą kuravo direktorės pavaduotoja, mokytoja ekspertė Lina, organizatorės – mokytoja ekspertė Vandutė ir mokytoja metodininkė Sonata. Dalyvavo 69 mokiniai iš 41 ugdymo
Augimo kryptimi
Neklystančiųjų nebūna. Visą mėnesį ir mes šv. Kristoforo progimnazijoje diskutavome apie savo klaidas, mokėmės pripažinti jas, o svarbiausia – pasimokyti iš jų! Štai ir bendras mokyklos rezultatas – viena pupelė simbolizuoja vieną išmoktą gyvenimo pamoką. Pasidžiaugti rezultatais ir aplankyti parodą galite antrajame aukšte.
Okeanijos šalių kultūra, tradicijos
I-ajame aukšte eksponuojami 7-ųjų klasių mokinių kūrybiniai darbai iš integruoto geografijos- technologijų projekto „Okeanijos šalių kultūra, tradicijos”. Mokiniai per geografijos pamokas su mokytojomis Lina ir Ramune S. nagrinėjo Okeanijos šalis geografiniu aspektu, per technologijų pamokas su mokytojais Ilona Ir Mykolu kūrė bumerangus ir papuošalus.
7 klasės moksleiviai dalyvavo LR URM organizuojamame projekte „Atgal į mokyklą“
Mūsų mokyklos septintokai dalyvauja LR URM organizuojamame projekte „Atgal į mokyklą“. Projekto tikslai: suteikti žinių apie ES ir valstybių narių veikimą joje, skatinti domėjimąsi europinėmis temomis bei formuoti vertybines nuostatas, įgalinančias jaunus žmones būti aktyviais piliečiais, tikinčiais, kad gali daryti pokyčius ES. Gegužės 17 dieną mokiniai susitiko
