#svarbuskiekvienas

Vilniaus Šv. Kristaforo progimnazija neabejotinai viena sportiškiausių Vilniaus mieste. Mokykloje mokinių sveikata rūpinasi ne tik administracija, bet ir specialiai sukurta mokinių fizinės sveikatos gerovės komanda. Pastaroji, remdamasi naujausiomis PSO rekomendacijomis (2020), kuriose teigiama, kad 5–17 metų amžiaus vaikai kasdien turi patirti ne mažesnį kaip 60 minučių vidutinio intensyvumo fizinio aktyvumo poveikį organizmui, ir Lietuvos Respublikos ir sveikatos apsaugos ministerijos raginimu sudaryti sąlygas kuo dažniau ir įvairiau judėti, kas mėnesį rengia sportinių veiklų programėles, kuriomis pasinaudojama pertraukų metu.

Sportinių veiklų pradžia užfiksuota spalio mėn. Tąkart mokinių fizinio aktyvumo apimtis buvo didinta pasitelkiant dinaminius mankštos pratimus, o jie pateikti patraukliame bei spalvotame pačių mokinių kurtame „Aktyvaus kamuoliuko“ apipavidalinime.

Lapkričio mėn. – gražiai nupieštame tolerancijos mieste, ryškiomis spalvomis išmargintame Sporto klubo namelyje pateikti tempimo ir jėgą lavinantys pratimai.

Kas bus kitą mėnesį – pamatysime. Laukia daug įdomių veiklų.

 Ačiū Vaikų fizinės sveikatos gerovės kūrimo komandai!

Leave a Comment