Šią savaitę pirmų klasių mokinių pakvietėme į vaikų vasaros poilsio stovyklą „Linksmuolė vasara 2022“.

Stovykloje pasiūlėme mokinių amžių ir smalsumą atliepiančių fizinį aktyvumą, sveiką gyvenseną, kūrybą, saviraišką, pilietiškumą skatinančių veiklų. Mokiniai kartu su atsargos karininku pasitelkę kūrybiškumą ir patirtį, svarstė, kaip kiekvienas jau dabar gali būti mažuoju Lietuvos kariu. Tyrinėjo gamtos įvairovę VU botanikos sode. Mokėsi kantrybės ir įsiklausymo A. Mickevičiaus bibliotekoje bandydami „Prisijaukinti pasaką“. Kino dirbtuvėse vaidino, filmavo, režisavo, mokėsi įveikti scenos baimę. Keliaudami po Vilniaus senamiestį, susipažino su senojo miesto paslaptimis. Dalyvaudami Vaikų ir jaunimo klubo „Šatrija“ kūrybinėse dirbtuvėse, susipažino su įvairiomis kūrybos technologijomis, jas išbandė. Derindami šokio ir aerobikos elementus, išmoko šokti ZUMBĄ, ugdėsi artistiškumą, pasitikėjimą savimi, komandinio darbo įgūdžius. Su Egle Trinkute mokėsi šachmatų žaidimo paslapčių, o su Key Academy komanda leidosi į fantastinę kelionę, kurioje išbandė aviatoriaus ir mediko profesijas. Su Robotikos akademijos vadovu su mokiniais kalbėjosi apie daiktų internetą, skirtingas tecnhologijų sąsajas, kas skiria robotą nuo ne roboto, juodasias skyles ir jų ypatumus ir daugybę kitų dalykų. Savo žinias pasitikrino atsakinėdami į smagius viktorinos klausimus.

Stovyklos veiklose dalyvavo 30 1-ų klasių mokinių. Ugdomąsias veiklas stovykloje įgyvendino mokytojos Auksė ir Diana. Joms talkino mokytojo padėjėjos Irena, Greta, Ana ir Danutė.

Stovykla finansuojama Vilniaus miesto savivaldybės lėšomis. Vadovaujantis Vilniaus miesto savivaldybės Vaikų vasaros poilsio programų konkurso koordinavimo darbo grupės 2022 m. birželio 7 d. posėdžio protokolu Nr. A27-183/22 (2.1.213-BEU) stovyklos veikloms vykdyti skirta 2000.00 eur.

Leave a Comment