Vasario 24 d. progimnazijoje praūžė ilgai lauktas XII šeimų krepšinio turnyras skirtas Vilniaus miesto 700 jubiliejui paminėti. Šį tradicija tapusį turnyrą, kuris neabejotinai turi teigiamo poveikio ne tik fiziniam, emociniam bet ir socialiniam gerėjimui, organizavo ir vykdė fizinio ugdymo mokytojai Vytautas ir Artūras J. Pastarojo metu patiriamas judėjimo džiaugsmas, skatinami tarpusavio santykiai, teigiamos emocijos ir didinama fizinio aktyvumo apimtis…

Likus kelioms dienoms iki turnyro pradžios buvo sulaukta net 12 registracijos paraiškų, tačiau turnyro dieną jėgas išbandė 10 komandų. Kiekviena komanda burtų keliu buvo suskirstyta į pogrupius, o pogrupiuose geriausiai pasirodžiusios komandos iškovojo teisę jėgas išbandyti ketvirtfinalio, pusfinalio ir finalo varžybos. Viso vykdyta 16 varžybų.

Po atkaklių kovų paaiškėjo, kad turnyre trečią vietą užėmė „Nintendo“ (Pilikauskų) komanda, antroji vieta atiteko mokytojų „Duosim garo“ komandai, o čempionų titulą iškovojo „Skirmenčinės“ (Paltanavičių) komanda.

Norime padėkoti mokyklos direktorei Jurgitai ir neformaliojo ugdymo pavaduotojai Editai už paskatinimą ir įsteigtus prizus, technologijų mokytojui Mykolui už pagamintus medalius, šokių mokytojai Inai už parengtą šokio numerį, muzikos mokytojui Artūrui už puikų muzikavimą turnyro metu.